Başakşehir Teknoloji ve İnovasyon Merkezi’nde Teknoloji Günü

Cumartesi şehir dışına çıkıp 500 KM’e yakın yol yaptıktan sonra Başakşehir Belediyesi ile Unify Türkiye’nin ortak düzenlediği etkinlikte konuşma fırsatım oldu. 

Unify Türkiye ekibinden Mehmet Parlakyiğit, Kerim Cantürk ve Safa Sarıca ile birlikte Başakşehir Living Lab’ta Teknoloji gününü gerçekleştirdik. Katılımcıların büyük bir kısmının öğrenci olması etkinliğin sohbet edasında geçmesine sebep oldu. Etkinlikte Sosyal Medya, Kişisel Güvenlik, Dijitalleşme ve Yedekleme gibi son kullanıcı konularına yer verildi.

Yedeklemenin önemi, yedekleme yaparken nelere dikkat etmeliyiz kısası yedekleme hakkında bir çok konuya değinmiş oldum. Başakşehir Belediyesi’ne ve vakit ayırıp katılan herkese teşekkür ederim..

Eğitim yılları Yalova'da geçti. İstanbul'da yaşıyor. Stratus Bilişim Sistemleri A.Ş'de güvenlik, yedekleme ve iş sürekliliği alanlarında satış öncesi ve sonrasında teknik destek vermektedir. Bulut ve Tümleşik Yönetim alanlarında Unify Türkiye'de editörlük yapıyor.

2 comments On Başakşehir Teknoloji ve İnovasyon Merkezi’nde Teknoloji Günü

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.