ESET Kurumsal – Eğitim serisine katılın!

Merhaba,

Yakın zamanda duyurduğumuz ürünlerin detaylarını ESET Türkiye Teknik ekibi olarak uygulamalı aktaralım istedik. Eğer ESET kullanıcısı veya ESET’i tercih etmek istiyorsanız teknik açıdan ürünlerin kapsamını görmüş olacaksınız.

İlk webinar, 16 Ekim’de ESET Dynamic Threat Defense olacak. Kayıt için tıklayın. 

Çok değil, 2 gün sonra ise ESET Cloud Administrator konuşulacak. Yeni platform başlıyla paylaştığım yazıyı da buradan inceleyebilirsiniz.
Cloud Administrator ürününü ele alan eğitim için tıklayın.

Önceden Twitter aracılığıyla iletmiştim; ESET Remote Administrator kısacası “ERA” artık yok. Yerine ESET Dynamic Threat Defense gibi ESET’in diğer uygulamalarıyla entegre olabilecek ESET Security Management Center kısacası “ESMC” geldi.

Bende 24 Kasım’da ESET Remote Administator’dan ESET Security Management Center’a kurulum sırasında karşılaşılabilecek problemler ve çözümlerinden bahsedeceğim.
Kayıt olmak için tıklayın.

Buradan sonraki kısım ESET Security Management Center ile ilgili olacak!

7 Kasım – ESET Remote Administrator Server 6.x’in ESET Security Management Center’a yükseltilmesi / Kayıt için tıklayın. 

21 Kasım – ESET Uzaktan kurulum yöntemleri (Agent, Endpoint) ve manuel kurulum paketleri oluşturulması / Kayıt için tıklayın.

5 Aralık – ESET Security Management Center’da Statik ve Dinamik gruplar oluşturmak ve bu gruplara ilke tanımlamak / Kayıt için tıklayın.

19 Aralık – ESET Security Management Center İlke Yönetiminde Firewall, Web Control, Device Control ile ilgili örnekler / Kayıt için tıklayın.

Şahane olacak! Teknik arkadaşlarım; Gülay, Gürcan, Halil İbrahim, Metin ve Sezer’e katacakları katkılardan ötürü çok teşekkür ederim.

Görüşmek üzere,  güvende kalın. 🙂

Eğitim yılları Yalova'da geçti. İstanbul'da yaşıyor. Stratus Bilişim Sistemleri A.Ş'de güvenlik, yedekleme ve iş sürekliliği alanlarında satış öncesi ve sonrasında teknik destek vermektedir. Bulut ve Tümleşik Yönetim alanlarında Unify Türkiye'de editörlük yapıyor.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.